Словаччина!!! Цього року знову там побували.

 

Автор Руслан К.

 

Штрбске Плесо, готель Крокус.

 

Готелю «5», все чудово. Зупинятись на описі не буду.

В Словаччину на зимовий сімейний відпочинок їздимо вже кілька років.

Країна сподобалась ще з першого знайомства. Привітні врівноважені люди, колоритні гірські краєвиди, гарні дороги, через велику кількість не нав’язливої поліції в полі зору виникає стійке відчуття захищеності (чого, на жаль, не можу сказати про Україну).

Сама концепція сімейного відпочинку з дітьми має на увазі багато умовностей, які для звичайних дорослих лижних покаталок зовсім можуть бути невагомими або зневільованими гарним місцевим алкоголем після спортивного дня.

  1. Дітям потрібне безпечне місце відпочинку (лижні курорти Словаччини відповідають безпеці в моєму розумінні, чого я не сказав би про Буковель формату 3 роки тому… а може і зараз)!

Я не хочу, щоб мені в спину влетів «мацковцкий лом» на підпитку … випадково…

Тому своїх дітей повезли за кордон. І, як показав досвід, таки не помилились з вибором!

  1. Крім покаталок на лижвах діти повинні мати простір для вивільнення енергії в конструктивному напрямку. Для цього в Гірськолижних готелях Словаччини існують басейни, спа-зони, дитячі майданчики. В радіусі 20 – 50 км є декілька аквапарків, в ч.т. з термальними джерелами, денний сімейний абонемент (2+2) коштує біля 35 євро.

  2. Вільний доступ до якісної і недорогої їжі. Знову ж таки, в готелях є сніданок, можна замовити вечерю, або вийти в сусідню ресторацію і там добре насолодитися якісними стравами за справедливими цінами (!)

Цей список можна продовжити, але ми знайшли повне задоволення від відпочинку!

І коли я цього року шукав варіант економного та якісного відпочинку в Україні, то, на жаль, не знайшов… Знову перемогла Словаччина.

Про цю країну можна багато розповідати, читати, але краще поїхати! Кожен для себе знайде щось своє та спробує щось новеньке.

Відпочинок на будь-який смак та на різний бюджет: від комфортної кімнати в якомусь міні-готелі за 10 євро за добу зі сніданком на відстані 5-10 км до гори, до дорогого 5-ти зіркового комплексу прямо біля підйомників…

Кілька слів про компанію-туроператора, яка нам допомагала з поїздкою:

Дякую дядьку Олегу (директор) і тьоті Алі за допомогу в нашій подорожі!

Це ті самі щасливі люди з небагатьох, які змогли поєднати хобі та роботу! Тому подорожувати з ними – ще більше задоволення та позитив! Так тримати! Дай Бог вам здоров`я, натхнення та багато хороших клієнтів!!!

 

slovachchyna